Pronájem lodí

…nový vyhledávač pro vás chystáme 😉

Jachtaři si mají pomáhat

Potřebuješ pomoct s výběrem lodi k pronájmu pro tvou dovolenou? Rádi ti poradíme a najdeme ti tu pravou, dle tvých přání a představ, ať už sháníš velkou jachtu, katamarán, sportovní speciál nebo běžnou plachetnici.

Pravidelně si pronajímáme lodě v Chorvatsku, Řecku, Itálii, na Baltu či v Exotických destinacích jako je Karibik, Thajsko, Seychelly nebo Francouzská Polynésie. Máme zkušenosti s mnoha charterovými společnosti a moc rádi ti poradíme s výběrem charterové společnosti a doporučíme ti ty, s kterými jsme dlouhodobě spokojeni a opakovaně u nich charter lodí využíváme.

Na charterové společnosti záleží

Není nic horšího, než když zaplatíte spoustu peněz za loď, která po vašem příjezdu není v domluvený čas připravená, má natrženou plachtu, nefunguje na ní kotevní vrátek, lednice, sporák nebo jiné zásadní vybavení, bez kterého se během vaší dovolené na lodi neobejdete.

Mezi charterovými společnosti jsou bohužel nemalé rozdíly v péči o lodě i v přístupu k zákazníkům. Zažili jsme již bohužel mnohokrát i charterové společnosti, které se nám snažili loď předat s roztřepenou či roztrženou plachtou, nefunkční lednicí, nefunkčním sporákem, rozbitým kotevním vrátkem či dálkovým ovládáním ke spouštění kotvy, s motorem, který se zadřel či se přehříval, se špatně nastavenou takeláží, s nefunčkními navigačními přístroji, hlubkoměry a windmetry, s poškozeným trupem, kudy teklo aj.

Lze těmto potenciálním problémům předcházet pronájmem lodí od ověřených a spolehlivých charterových společností, které se o lodě dobře starají a i levnější starší lodě jsou v dobrém stavu. Bohužel i téměř nová loď či jen pár let stará loď v rukou špatné charterové společnosti může být ve velmi špatném stavu oproti lodím starším od charterových společností, které se o lodě pečlivě a s láskou starají.

Poptejte loď u nás

Záleží nám na tom, aby se tvá dovolená na lodi povedla a aby se komplikace a rizika související s pronájmem lodi snížily na minimum. Poradíme ti s výběrem lodi, výběrem lokality a charterové společnosti, zpracujeme ti zadarmo nabídku a je jen na tobě, jestli naší nabídky využiješ nebo ne. Brnkni nám nebo napiš, rádi ti poradíme a pomůžeme.